Biz Ne İş Yaparız

Artemis AŞ. Yetkili Servisi ÖZİŞ Tesisat 2003 yılında kurulmuş ve aynı yıl Artemis AŞ. Duş Sistemleri firmasının Yetkili servisi olarak faaliyetlerine başlamıştır.
Sektör deneyimi ve iş yapış tecrübemizi faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bugüne insan ilişkileri eğitimi ve ürün eğitimleri ile pekiştirerek ``Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı`` ile hareket ettirmeye devam ettik.
Ürün kalitesinin eşitlendiği günümüzde tercih sebebi olmanın verilecek kaliteli hizmetle mümkün olduğunun bilinciyle farkımızı referanslarımızla ortaya koymaktayız. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki bizim farkımız referanslarımızdır.
Duş Kabini, Duş Teknesi, Hidromasajlı (Jakuzi) Küvet, Buharlı & Buharsız Masajlı Sistemler vb. gibi banyo yıkanma alanı ürün gruplarına yönelik ürün montaj ve bakım onarım alanındaki hizmetlerimize bugün 3’ ü uzman teknisyen 2’ si yardımcı personel olmak üzere toplam 5 kişilik ekibimizle İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışı projeli işlerde faaliyetlerine devam etmektedir.
Hedefimiz, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektörde adımızı daha fazla duyurmaktır. Bu amaç doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmalarımız meyvelerini vermeye başlamış ve bağlı olduğumuz Artemis AŞ. firmasının gerek perakende ve gerekse toplu iş projelerinde en çok tercih edilen hizmet firması olmayı başarmıştır.